ΟΡΓΑΝΟΓΡΑΜΜΑ

Διοικητικό Συμβούλιο της Γέφυρας Ζωής Α.μεΑ. Δυτικού Τομέα:

Πρόεδρος:

Διονύσης Γουράνιος

Αντιπρόεδρος:

Δημήτρης Μελιδωνιάτης

Γραμματέας:

Παναγιώτα Μαντζαβίνου

Μέλη:

Μαριάνθη Καματήρα

Καλλιόπη Σιώμου

ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΤΕΛΕΧΙΑΚΟ ΔΥΝΑΜΙΚΟ

«ΓΕΦΥΡΑ ΖΩΗΣ» Α.με.Α. ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ 2016-2017:

Γενική Εποπτεία Συντονισμού Εθελοντών – Οργάνωσης – Ανάπτυξης- Προγραμματισμού Δράσεων – Μελών & Γονέων:

Παναγιώτα Μαντζαβίνου

Υπεύθυνες Δημοσιών Σχέσεων – Χορηγών & Πόρων:

Εβίτα Παπαδοπούλου – Γεωργία Βλάσση

Βασιλική Κεφάλα

Βάϊα Πανανάκη

Υπεύθυνη Κοινωνικής Υπηρεσίας:

Βίκυ Νικολέα

Υπεύθυνος Λογοθεραπείας – Εργοθεραπείας:

Παναγιώτης Σπυρόπουλος

Υπεύθυνη Τμήματος Ειδικής Αγωγής & Δημιουργικής Απασχόλησης:

Χρύσα Μπουλούκου

Τμήμα Αυτόνομης Διαβίωσης:

Γιάννης Σαββίδης

Παναγιώτα Πουλουπούλου

Νίκος Ηλίας

Σύλβια Τσιπιλίδου

Μανώλης Μαζοκοπάκης

Θανάσης Σπύρου

Τμήμα Zumba Gold

Εβίτα Παπαδοπούλου

Ελένη Παπαϊωάννου

Βασιλική Νικολοπούλου

Μαρία Καρουσάκη

Κωνσταντίνος Θεοχάρης

Θωμαίς Σπανού

Βάλια Παπαδημητράκη

Αλεξάνδρα Κουτουδάκη

Μαίρη Πιτσικού

Ηρώ Κατρή

Αθηνά Εμμανουηλίδου

Άντα Λαδογιάννη

Κέλυ Δανατσοπούλου

Τμήμα yoga:

Δώρα Μουγιακάκου

Τμήμα Κοινωνικής Υπηρεσίας – Ψυχολογικής Υποστήριξης:

Νάνσυ Μαρίνη

Άννα Τσαλιάγκου

Ματίνα Θεοδωρακοπούλου

Διονύσης Βαρβαρέσος

Αγγελική Φαρρή

Ελένη Δηλανά

Ελένη Παπαϊωάννου

Βασιλική Νικολοπούλου

Μαρία Καρουσάκη

Κωνσταντίνος Θεοχάρης

Θωμαίς Σπανού

Βάλια Παπαδημητράκη

Αλεξάνδρα Κουτουδάκη

Μαίρη Πιτσικού

Ηρώ Κατρή

Αθηνά Εμμανουηλίδου

Άντα Λαδογιάννη

Κέλυ Δανατσοπούλου

Τμήμα Ειδικής Αγωγής & Δημιουργικής Απασχόλησης:

Χρύσα Μπουλούκου

Γεωργία Κωσταρέλου

Δήμητρα Τάσσου

Γεωργία Ζούβελου

Φωτεινή Γιαννιώτη

Ναταλία Γκόκα

Τμήμα Λογοθεραπείας:

Δημήτρης Αντωνίου

Φωτεινή Γεραντώνη

Στέλιος Τασούλης

Φωτεινή Τσελέντη

Αποστόλης Μπακόσης

Τμήμα Μουσικοθεραπείας:

Κωνσταντίνος Συρράκος

Τμήμα Αγγλικών & Γαλλικών:

Μαρία Παναγιωτίδου

Τμήμα Παραδοσιακών Χορών:

Ευαγγελία Ζαζιοπούλου

Αναστασία Παπαπαύλου

Τμήμα Ηλεκτρονικών Υπολογιστών:

Παναγιώτης Δολαπτσής

Τμήμα Κομμωτικής:

Γιώργος Χαρίτος

ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ:

Γραμματειακή Υποστήριξη:

Ελένη Μπιθύζη

Ευγενία Καπτάνη

Δήμητρα Νικολοπούλου

Βάσω Ξυδιά

Εθελοντές Πολυχώρου:

Βασίλης Παναγιωτόπουλος

Social Media & web administrator

Zone Page :

Ελένη Παπαδόγιαννη

Νίκος Ζιώζας

Ηχητική κάλυψη εκδηλώσεων:

TOP SOUND (Αναστασόπουλος Νικόλαος Γ.):

Επαγγελματικές Φωτογραφίσεις:

Δημήτριος Καφετζής Photography

Translate »